Baba Parası

Baba Parasi

Reklamı Geç
Fragman Fragman Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="22" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Baba Parası
132 izlenme
IMDb: 5.6

Baba Parası Konusu


Baba Parası izle, Netflix de çıkan oyuncuları ve kadrosu ile dikkat çeken filmde iki kardeşin miras kavgası konu alınıyor. Filmi full hd izleyiniz. Ve beklenen an geldi sonunda Baba Parası Filmi izleyicileri ile buluşuyor. Herkesin yakından tanıdığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in komedi tufanı yaratacak ve oyuncu kadrosu ile de ön planda olan filminin konusu şu şekilde, birbirlerinden oldukça çok farklı olan iki üvey kardeş Ülkenin en zengin iş adamlarının oğludur. Babalarından kalan mirası devralmak için yola düşerler. Ancak babaları ile konuştuklarında şu şekilde bir kural vardır hiç bir şekilde para bölünmeyecektir. Ve mirası sadece kardeşler arasından birisi alabilecektir.

Bunu duyan kardeşler paranın hepsini alabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. Tabi bu işlemler doğrultusunda ortaya oldukça komedi dolu anlar girecektir. Sinema da beklenen izlemeyi yakalayamayan yerli komedi filmi bakalım " Netflix " ile buna bir son vererek istediği izlenme rekoruna imza atabilecke mi?

Baba Parası Oyuncu Kadrosu


2020 için azda olsa yüzümüzü güldürecek olan Baba Parası filminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir dışında Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Ayhan Taş gibi önemli isimler bulunuyor. 116 dakika süren ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı yerli komedi filmi siz film severler ile buluşturduk.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum